Ana Sayfa Forumlar Soru – Cevap Eğitimler hakkında

Etiket: , ,

Bu konu 3 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  OctopodDestek tarafından 1 ay önce tarihinde güncellendi.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #11205

  aysegllylmz
  Katılımcı

  Merhaba kolay gelsin, ben şuanda crm eğitimlerine devam ediyorum fakat sql sorgu için kaydettiğim tablolar gözükmüyor. Nerede hata yapmış olabilirim?
  İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum.

  #11206

  OctopodDestek
  Katılımcı

  Merhaba,
  Octopod manager içerisinde iki adet kaydetme fonksiyonu var. Ok tiki ile kaydedildiğinde sadece tasarımınızı kaydeder ve SQL tablolarını oluşturmaz. Disket butonuna basarak kaydederseniz hem tasarımınız kaydedilecek hem de SQL tablolarınız oluşacaktır.

  #11210

  Ebru
  Katılımcı

  Merhaba, bir form yaratıp bunu Run ettiğimde aşağıdaki hatayı aldım:

  ‘/’ Uygulamasında Sunucu Hatası.
  ‘Antlr3.Runtime’ dosyasını veya bütünleştirilmiş kodunu ya da bağımlılıklarından birini yükleyemedi. Diskte yeterli yer yok. (HRESULT özel durum döndürdü: 0x80070070)
  Açıklama: Geçerli web isteği yürütülürken işlenmemiş özel durum oluştu. Lütfen hata ve kod içinde kaynaklandığı yer hakkında daha fazla bilgi almak için yığın izlemesini gözden geçirin.

  Özel Durum Ayrıntıları: System.IO.FileLoadException: ‘Antlr3.Runtime’ dosyasını veya bütünleştirilmiş kodunu ya da bağımlılıklarından birini yükleyemedi. Diskte yeterli yer yok. (HRESULT özel durum döndürdü: 0x80070070)

  Kaynak Hatası:

  Geçerli web isteği yürütülürken işlenmeyen bir özel durum üretildi. Özel durumun kaynağı ve konumuna ilişkin bilgiler aşağıdaki özel durum yığını izlemesi kullanılarak belirlenebilir.

  Derleme Yüklemesi İzleme: Aşağıdaki bilgiler ‘Antlr3.Runtime’ derlemesinin yüklenememe nedenini belirlemekte yardımcı olabilir.

  #11219

  OctopodDestek
  Katılımcı

  Merhaba, Octopod test sunucularını mı kullanıyorsunuz ? kendi sunucunuzumu ?
  Bu hata sunucu tarafından üretilen bir hata. Eğer bizim sunucularımızı kullayor iseniz size verilen domain uzantısını bildirirseniz gerekli kontrolleri yapalım. Geçici bir sorunda olmuş olabilir yeniden deneyebilirsiniz.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.