tr-TR

ITS, Octopod ile Daha da Güçlendi

2008 yılından beri önde gelen entegre bilgi teknolojisi ve hizmetleri çözümleri sağlayıcısı olan ITS ile OCTOPOD, partnerlik sözleşmesi imzaladı.

Türkiye dışında Rusya, Azerbaycan ve USA’ da de ofisleri bulunan, bugüne kadar yurtdışında birçok başarılı projeye imza atmış olan ITS, bu anlaşma ile yurtiçi ve yurtdışında yazılım çözümleri alanında OCTOPOD ile proje geliştirecek.

ITS Genel Müdürü Emre Önder (sağda) ve OCTOPOD Yönetim Kurulu Üyesi Burç Pekmezoğlu’nun (solda) imzaları ile başlayan proje için her iki markada, birbirlerinden alacakları güçle hedef büyüttü.


ITS, Octopod ile Daha da Güçlendi ile Benzer Yazılar

Octopod’dan Sinerji Hareketi
Barındığı özellikler ile her boyutta şirketi özel yazılım ile buluşturan, kod yazmanın; geliştirme süresi, personel, yüksek bedeller gibi dezavantajlarını ortadan kaldıran Octopod, Türkiye’nin yazılım…
Erp ve Özel Yazılım Projelerinde Başarı
1949 yılında yapılan en büyük gaflardan biri, Popular Mechanic dergisinin, “gelecekteki bilgisayarların ağırlığının 1,5 tondan daha ağır olmayacak” gafıdır belki derken 1977 yılın…
Bs-Ba ve Bakiye Mutabakatı
Octopod e-Mutabakat : Firmalar arası borç-alacak kontrollerinin yapılmasını sağlayan mutabakat işlemlerini telefon, faks ve posta gereksinimi olmaksızın yapmak artık çok daha kolay.
Adres
  • Barbaros Mah. Palladium Tower No:42 Kat:10
    Ataşehir/ İstanbul
İletişim
Harita