tr-TR

Fortune Ek- Kurumsal Başarı Hikayeleri Garanti Koza

CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi Projesi Yapı Sektörü Müşteri memnuniyetinde zirvede olabilmek için tüm süreçlerde planlama ve süreç yönetimi şarttır.
Çözümümüz sayesinde, daire teslim süreçlerinin yönetimi, planlaması ve raporlamaları tamamlanarak müşteri memnuniyeti ve başarı sağlanmıştır.


ENTERPRISE TRANSFORMATİON PLATFORM Kurumsal Başarı Hikayeleri c 1948 yılında Türk inşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olarak kurulan Garanti İnşaat, 66 yıllık inşaat müteahhitliği ve 33 yıllık gayrimenkul geliştirme denetimi, güçlü kurumsal yapısı ve çok geniş bir yelpazeye yayılmış olan faaliyet alanları ile yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahip olup 2004 yılından itibaren yeni bir misyon anlayışını bünyesinde barındıran GARANTİ KOZA kimliğiyle hizmet vermektedir.
Türkiye’nin en eski ve deneyimli taahhüt gruplarından biri olan GARANTİ KOZA, uzun ve köklü geçmişi boyunca, sektörün ve ekonomik eğilimlerin doğrultusunda, pek çok farklı ortaklık yapılarında başarıyla hizmet vererek dönemin beklenti ve eğilimlerini taşıyan oluşumlara ev sahipliği yapmıştır.
Gararm Koza GARANTİ KOZA, 66 yıl boyunca taşıdığı güvenli ve güçlü yapısı, uzman ve öncü geçmişi ve pek çok ülkede tamamladığı değişik projelerden kazandığı geniş deneyim ve değerli irtibat ağı sayesinde, mükemmeliyet ve kalite anlayışı ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.
GARANTİ KOZA, dinamik ve daha girişken bir pazarlama stratejisi ortaya koyarak Türkiye ve komşu ülkelerde inşaat taahhüt ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olduğunu kanıtlamayı hedef seçmiştir.
İT Direktörü Yalçın Aydın Yalçın Aydın. Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Bölümü mezuniyetinin ardından 1996 yılında başladığı Garanti-Koza İnşaat’ta 2004 yılında “Bilgi Teknolojileri Müdürü” olarak görevine devam etmiştir. 2016 Ağustos ayında firmanın hedef ve stratejileri doğrultusunda “İş Uygulamaları Müdürü” olarak atanmıştır.
Garanti-Koza ve grup şirketlerinin dijital dönüşüm süreçlerini başlatmış ve şirketlerin ERP, CRM, HR projelerini ortak bir platformda toplamayı hedeflemiştir. MS Office 365 platformu ile bulut mimarisinin en verimli şekilde kullanılmasını sağlamıştır. Veri ambarı kurulumu ve iş zekâsı platformunun oluşturulmasını gerçekleştirmiştir.
CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi Projesi Proje Süresi : 3 Hafta Yer Alan Kurumsal Yazılım : OCTOPOD Proje Yılı : 2016 Kullanıcı Sayısı : 10 Modüller / Fonksiyonlar / : Müşteri İlişkileri Yönetimi Çözüm Kapsamı Projesi “Müşteri memnuniyetinde zirvede olabilmek için her süreçte planlama ve süreç yönetimi şarttır” esası ile projeye başladık. Hedefimiz satışı gerçekleşen dairelerin, müşterilerin davet edilmesi ile sunum ve teslim süreçlerini kapsamakta idi. Bu hedefler doğrultusunda, önceliğin projeler bazında mevcut daireler için müşteri davetlerinin oluşturulması ve yönetimi olduğu ortak kararına vararak ilk çalışmalarımızı bu konuda yoğunlaştırdık.
Müşteri davetleri ve yönetimi konularındaki çalışmalarımızı tamamladıktan bir sonraki hedefimiz ise davetler için düzenlenmesi gereken ziyaretler ve bu ziyaretlerin yönetimi idi. Bu konuda da Garanti Koza’nın tecrübesini de yanımıza alarak geliştirmelerimize devam ettik ve müşteri davetleri ile ilgili düzenlenen ziyaretlerin takibi konulu yönetim, raporlama süreçlerini tamamladık. Ziyaretler sırasında, mekanik, elektrik, ince ve kaba inşaat hususlarındaki tüm tespitler ve bunlar için gerekli aksiyonların hızla alınabilmesi ve takip edilebilmesi konularında da çözümlerimizi sunarak başarı sağladık.
Tüm süreçlerde başarılı olmamızda rol alan diğer önemli etkenler ise kullanıcılar için kolay, pratik ve esnek kullanım ortamını sağlamaktı. Süreç geliştirme ve yönetimi, proje analizi ve danışmanlığı konularında tecrübeli ekibimizin titizlik ile yürütmüş oldukları çalışmalar ve kullanıcı taleplerine hızlı dönüşlerimiz bu etkenleri de başarı ile yönetmemizi sağladı.
“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.” Ben Svveetland Genel Müdür Şenol Balo Garanti Koza proje sorumlularının proje ekibimiz ile gerçekleştirmiş oldukları ortak çalışma performansı ve önceki projelerimizden edinmiş olduğumuz tecrübe, başarı sağlamamızdaki en büyük etkenlerdir.
Proje başlangıcında süreçlerin kavramsal proje analizlerinin tüm detayları ile hazırlanması, geliştirme sürecinde en önemli unsur olan zamanın doğru kullanımını sağlamıştır. Bunun neticesinde proje kısa sürede tamamlanmış ve kolay kullanıcı arayüzü ile birlikte hayata geçirilmiştir.
Octopod sayesinde, Garanti Koza, satışı gerçekleşmiş olan konutların teslim süreçlerini daha iyi raporlayabilir, süreç analizlerini takip edebilir ve sonuçları ile ilgili aksiyonları daha hızlı alabilir hale gelmiştir. Garanti Koza ailesine yönelik, halen proje analiz süreçleri devam eden diğer çalışmalarımız ile birlikte kullanıcı dostu, pratik, hızlı, güvenilir sistemimiz için örnek projemizi tamamlamış bulunmakta ve başarı yolculuğundaki yolumuza hızla devam etmekteyiz.


Fortune Ek- Kurumsal Başarı Hikayeleri Garanti Koza ile Benzer Yazılar

Hürriyet IK 08.01.2017
Yazılımcı Olana iş çok… HEDEF HERKESİ YAZILIMCI YAPMAK TÜRKİYE’deki yazılımcı açığını kapama hedefi, ortaya farklı fikirlerin çıkmasına sebep oluyor. Bunlardan biri de EMS Yazılım tarafından ge…
Sabah Gazetesi 05.10.2016
EMS Herkesi Yazılımcı yapacak… EMS Yazılım, süreç yönetiminde devrim yaratacak bir yazılıma imza attı. Kurumsal kaynak planlaması …
BtHaber 10.10.2016
Sectoral software will be improved on ERP EMS Softvvare unveils its Octopod softvvare for process management. Developed över 4 years vvith the target of meeting the needs of ERP solutions, Octopod So…
Adres
  • Barbaros Mah. Palladium Tower No:42 Kat:10
    Ataşehir/ İstanbul
İletişim
Harita